Wsparcie dla dietetyka

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług profesjonalistów w zakresie żywienia. Z tego względu zawód dietetyka jest chętnie wybierany jako pomysł na ścieżkę rozwoju zawodowego. Nie jest to łatwa praca, gdyż wymaga nie tylko rozległej wiedzy o fizjologii człowieka, lecz również umiejętności w nawiązywaniu relacji, komunikatywności i doskonałej organizacji pracy. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie nowoczesnego gabinetu dietetycznego bez elektronicznego wsparcia. Program dla dietetyków jest nieocenionym narzędziem codziennej pracy specjalisty w dziedzinie układania jadłospisów.

Wygodne prowadzenie kartotek

Profesjonalny program dla dietetyków dzięki funkcji CRM umożliwia łatwe wprowadzanie danych klientów. Podczas pierwszej wizyty dietetyk zakłada kartę klienta i zapisuje w niej wszystkie zebrane informacje oraz wyniki pomiaru wagi, składu ciała, obwodów. Dzięki prostemu dostępowi do tych danych analiza poszczególnych przypadków nie sprawia kłopotu i można po nią sięgnąć w dowolnym momencie. Przy kolejnych wizytach dietetyk aktualizuje dane zapisane w CRMie a dzięki zapisanej historii może pokazać klientowi postępy osiągnięte w czasie wspólnej pracy.

Kalendarz wizyt

Istotną częścią programów dla dietetyków jest kalendarz wizyt. Dzięki niemu bez trudu można zaplanować swoją pracę i umawiać kolejne godziny spotkań z klientami. Przydatną funkcją jest możliwość wysyłania za pośrednictwem programu wiadomości przypominających klientom o nadchodzącym terminie wizyty. Pozwala to znacznie obniżyć absencję.

Szybkość układania jadłospisów

Ważną i czasochłonną częścią pracy dietetyka jest układanie jadłospisów dla klientów. Program dla dietetyków https://nuvero.pl/ wyposażony w szeroko rozbudowaną bazę produktów znacznie usprawnia to zadanie. Przydatną funkcją jest również baza gotowych przepisów na zdrowe posiłki. Profesjonalne programy umożliwiają samodzielną rozbudowę istniejących zbiorów pokarmów i dań oraz oznaczanie ich ułatwiające późniejsze wyszukiwanie i wstawianie do jadłospisów. Programy automatycznie przeliczają na bieżąco zawartość głównych składników odżywczych i kaloryczność wprowadzanych produktów.

Leave a Comment

(0 komentarze/y)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *