Problemy z erekcją według statystyk dotykają nawet 3,5 miliona mężczyzn w Polsce, co obrazuje jak powszechny jest to temat. A czym tak właściwie są zaburzenia erekcji? Według definicji jest to niezdolność do osiągnięcia bądź utrzymania wzwodu prącia w stopniu wystarczającym do satysfakcjonującej aktywności seksualnej. Przyczyną obniżonej sprawności seksualnej mogą być zmiany hormonalne związane z wiekiem mężczyzny, a także styl życia czy zmiany psychologiczne u młodszych panów. Ta dolegliwość najczęściej spotyka mężczyzn między 40 a 70 rokiem życia i starszych. Największym negatywnym skutkiem impotencji jest oddziaływanie na sferę psychiczną. Mężczyzna, którego dotyka problem ze wzwodem ma poczucie niespełnienia i izoluje się od społeczeństwa.

Jak radzić sobie w takiej sytuacji?

Warto zasięgnąć porady lekarza seksuologa, który pomoże nam z problemem impotencji. Najprostszym a zarazem najskuteczniejszym rozwiązaniem są środki farmakologiczne, jakim jest KAMAGRA.

Kamagra to lek, a nie suplement diety, dlatego jego działanie jest poparte licznymi badaniami. Preparat produkowany jest pod nadzorem Światowej Organizacji Zdrowia przez firmę Ajanta Pharma. Substacją czynną jest sildenafil, która działa na ukrwienie penisa. Lek ten może być stosowany przez mężczyzn po ukończeniu 18 roku życia. Środek ten dostepny jest w formie łatwej do przełykania tabletki o kształcie rombu, którą należy popić minimum jedną szklanką wody. Zaczyna działać po pół godziny od zażycia i działa nawet do 4 godzin. W przypadku, gdy erekcja utrzymuje się powyżej tego czasu należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Kamagra jest dostępna w 3 różnych dawkach: 25, 50 i 100mg substancji czynnej. Warto zacząć od najniższej dawki, aby odpowiednio dobrać ją do pożądanego efektu. Nie wolno przekroczyć dziennej dawki leku, która wynosi 100mg.

Czy potrzebuję recepty od lekarza?

Nie, lek Kamagra jest dostępny bez recepty. Możesz kupić w wysokiej klasy aptekach internetowych, a co najważniejsze – anonimowo. Lek na erekcję zostanie dostarczony w dyskretnej przesyłce. Mimo, iż środek dostępny jest bez recepty zaleca się przed jego zażyciem, konsultacje z lekarzem w celu wyeliminowania wszystkich działań niepożądanych. Zaleca się zakup leku w zarejestrowanych aptekach, ponieważ podróbki Kamagra mogą wywołać szereg niepożądanych skutków ubocznych, groźnych dla zdrowia i życia mężczyzny.

Jest to sprawdzony w leczeniu problemów z potencją środek farmakologiczny. Nie czekaj i pokonaj problem erekcji z lekiem Kamagra już dziś!